Říjen 2008

Deidara

31. října 2008 v 11:27 | Janya |  Naruto

DeidaraKdyž už k nám tedy konečně dorazil Shippuuden, nebude od věci blíže si představit asi tu nejzajímavější z nových postav. A nebude to nikdo jiný než uprchlý renegát z Iwagakure a obávaný člen organizace Akatsuki - Deidara. Poprvé se s ním střetáváme ve druhé epizodě, kdy se svým kolegou Sasorim, kterého z úcty tituluje "Mistře", míří ke Skryté Vesnici Písku.

Sasori

30. října 2008 v 11:26 | Janya |  Naruto

SasoriSasori, také známý jako Sasori z Červeného Písku (赤砂のサソリ - Akasuna no Sasori), byl ztracený ninja ze Skryté Písečné vesnice a také to byl velmi silný ninja loutkař. Písečnou vesnici opustil před 20 lety. Proč, to se neví. Po té se připojil k Akatsuki a jeho prvním partnerem byl Orochimaru. Po Orochimarově odchodu z Akatsuki se jeho partnerem stal Deidara. Deidara si Sasoriho velmi vážil. Sasori se prvně objevil v části nazvané Záchrana Gaary. Sasori pomáhal Deidarovi v jeho misi, při které měl unést Gaaru z Písečné vesnice. Během této mise bojoval Sasori s Kankurem, kterého Sasori témeř zabil a zničil mu všechny loutky (tyto loutky Sasori navrhl). Poté, co byl Gaara doručen do sídla Akatsuki, působil Sasori jako zadní voj pro zbytek Akatsuki. Díky tomu bojoval se Sakurou a se svou babičkou Chiyo. Tato bitva byla jeho poslední, byl zabit dvěma loutkami, které sám navrhl. Jejich jména byla "Matka" a "Otec" (byli to jeho skutečná matka a otec přeměnění do loutek), které měla ve vlastnictví Chiyo poté, co Sasori opustil vesnici.
Nejen že byl Sasori mistr v ovládání loutek, také dokázal tvořit loutky z lidí (人傀儡 - hitokugutsu) a byl to také specialista na jedy. Často se pohyboval "oblečen" do své oblíbené loutky - Škorpiona. Sasori ovládal dvojité špiony Akatsuki přinejmenším ve dvou dalších organizacích. Nasadil Yuru jako špiona v koncilu Písečné vesnice a Yakushi Kabuta do Orochimarovy skupiny. Na oba seslal jutsu, řídící jejich pamět. Orochimarovi se podařilo uvolnit Sasoriho kontrolu nad Kabutovými vzpomínkami. V době, kdy Sasori zemřel, ještě nechytil svého ocasého démona a zatím není známo, který to přesně byl. Jeho pozici v Akatsuki převzal Tobi, který po něm zdědil i prsten se znakem 玉, který znamená "koule". Sasori ho nosil na levém palci.

Diplůmek od $imči

30. října 2008 v 10:26 | Janya |  Diplomy

diplůmek od Simči pro mě..XD

Nový SBéčko Máryn

29. října 2008 v 15:38 | Janya |  Blog...
Představuji Vám nový SBéčko Máryna


diplůmky za anketku

29. října 2008 v 14:20 | Janya |  Diplomy
Pro Denisu

A pro $imonu

diplůmek od Denisy

29. října 2008 v 13:28 | Janya |  Diplomy
Za tento diplom vdečím Denise
Mockrát děkuji....


Zetsu

29. října 2008 v 12:17 | Janya |  Naruto

Zetsu


Zetsu (ゼツ) je záhadný ztracený ninja z Trávové vesnice. Mnoho o něm zatím není známo, jen že je velmi oddaný Akatsuki, ve které pracuje hlavně jako špion. Kolem jeho hlavy je speciální past, která vypadá jako mucholapka, a jak se zdá tak tato past obaluje i zbytek jeho těla. Zetsu má žluté oči bez panenek. Na pravém malíčku nosí prsten se znakem 亥, což znamená kanec. Pravá strana jeho obličeje a těla je černá, zatímco levé strana je bílá. A jak se zdá, tak Zetsu má rozdvojenou osobnost (možná proto je jeho tělo dvoubarevné). Bílá polovina jeho tváře mluví v manze jen v Katakaně (typ japonské abecedy), zatímco černá strana jeho tváře používá Kanji (čínské znaky) a Kanu (oba typy japonské abecedy). A také to vypadá, že obě poloviny mohou rozmlouvat mezi sebou. Dokonce se občas i liší v názorech, jako třeba když se rozhodovalo, jestli přijmout Tobiho jako náhradu za mrtvého Sasoriho.


Zetsu má schopnost sloučit se zemí, stromy a dalšími rostlinami, což mu umožňuje cestovat velmi rychle na dlouhé vzdálenosti. Jako jediný člen Akatsuki byl schopen se pohybovat během pečetícího obřadu při získávání Shukaku. Proto během tohoto obřadu mohl působit jako hlídka. Kromě toho, že je špion, pracuje také Zetsu pro Akatsuki jako ninja lovec. Pokud Vůdce Akatsuki použije své Shouten no Jutsu (technika Změny tvaru), tak je vždy Zetsu vyslán, aby odklidil mrtvoly těch, kteří byli pro tuto techniku použiti. Zajímavý je způsob, kterým Zetsu odklízí mrtvoly. Vždy je pohltí ve své pasti a pozře, Zetsu je totiž kanibal. Zetsu také získal zpět Sasoriho prsten.


Zetsu nemá žádného partnera, Tobi byl Zetsuovým podřízeným, do té doby než byl po Sasoriho smrti přijat jako právoplatný člen Akatsuki. A jak se zdá, tak členové Akatsuki se chovají k Zetsuovi jako k nadřízenému, ale možná jen proto, že Zestu často jedná přímo na rozkazy Vůdce Akatsuki. Zetsu byl porvé vidět po zápase mezi Narutem a Sasukem (na konci první série), který v utajení pozoroval. Později se objevil, až když Akatsuki odebrala Gaarovi Shukaku, kdy varoval členy Akatsuki, že se blíží tým Kakashi a tým Gai.

Schválně kdo čte můj příběh..XD

29. října 2008 v 10:50 | Janya |  Blog...
Tak jsem se rozhodla se zeptat kdo všechno čte můj příběh ...celkem mě to zajíma...tento blog vznikl kvůli tomu, abych sem mohla dávat svůj příběh pro $imonku protože mi to nešlo posílat emailem..XD

otázky z toho dávat nebudu..to až později...XD teď se zeptám jen na jenoduchý...

Jen mě zajímá jestli se vám to líbí nebo ne....

takže:
1) čteš můj příběh o začátku nebo jen nějaký části???
2) líbí se ti???
3) mám pokračovat???
4) kontrolní otázka : jak se jmenuje můj príběh??? XD
5) chcete diplom???
6) co na něj???
7) jestli chceš diplom napiš : přezívku, adresu blogu (abych tě mohla kontaktovat)
8) tak ahoj...;o)


P.S: ty diplomi se pokusím udělat co nejhezčí, jelikož jsem ještě diplomi nedělala tak uvidíme jak to dopadne..XD

Část 23.

28. října 2008 v 11:15 | Janya |  Sasuke a já
"Ach jo..."

"Sakra už mě štvě, že říkám pořád ach jo!!!"vykřikla jsem
"Ach jo…" blbá ozvěna
"Ach jo.."
"No dobře… sednu si na pařez a budu dělat že jsem mimo (ve skotečnosti jsem to dělat ani nemusela………….. já jsem byla mimo)
Jak jsem přemýšlela o tom, že jsme teď mohli být všichni spolu, ani jsem si nevšimla, že si někdo ke mně sedl
"Servus" slušně jsem pozdravila toho, kdo si ke mně přisedl...XD
"Ahoj…Co tak hezká holka.." nestačil to doříst
"Hezká??? Bhaheheheheh..to bylo vtiný..ale nic pokračuj" .... byla jsem mimo
"Co tak hezká hol…" zase to nestačil doříct
"Hezká??? Ach jooooooooooooo… promiň, že jsem tě zase přerušila." Byla jsem naprosto mimo
"Takže co tu taková holka jako ty, dělá sama???" zeptal se mě kdosi sedící vedle mě
"Co tu dělám sama???? Nic….. Pohádala jsem se s kamarády….ach jo…" řekla jsem a sklopila hlavu

Papa Roach chystají nové album

27. října 2008 v 10:13 | Janya |  Papa Roach

Papa Roach chystají nové album

(0Kb)
V pořadí již páté řadové album skupiny Papa Roach má vyjít do konce tohoto roku a ponese název Days Of War, Nights Of Love. Produkci a mix měl na starost ředitel NRG Studios Jay Baumgardner.

Papa Roach se nedávno rozloučili s bubeníkem Davem Bucknerem, kvůli psychickým problémům se údajně nachází na léčení. Prozatím ho nahradil Tony Palermo, který dříve působil ve skupině Unwritten Law. Zatím však není jisté, jestli se stane právoplatným členem Papa Roach.

23. května kapela zahájí natáčení videa k titulní skladbě singlu Forever.