Yamata no Orochi - Osmiocasý démon

29. září 2008 v 14:14 | Janya |  Naruto

Yamata no Orochi - Osmiocasý démon

LEGENDA 8-OCASÉHO DÉMONA
Yamata no Orochi je hadí démon. Má karmínovo červené oči, osum hlav a osm ocasů, má sílu Démonského Světa, symbol zla. Každá hlava Yamata no Orochiho představuje jeden symbol: Duše, Duch, Zlo, Ďábel, Monstruóznost, Zabíjení, Zásvetí a Smrt. Když byla jeho sila spočátku slabá, členové Kusanagi klanu sa zachovali neopatrne a použili naňho meč Kusanagi. Díki jejich neopatrnosti jim meč Yamata no Orochi vzal, absorboval jeho silu a stal se neskutečně silným. S novou sílou Yamata no Orochi vypustil šílené množství temný energie, probudil ostatných ocasý démony a stal se arogantným. Porazil věčšinu ocasých démonů, ale když bojoval s Kyuubim, byl poražený. Důvod byl jednoduchý: Kyuubi má neomezené množství síly a meč Kusanagi zlomil. Když se tak stalo, ukázalo se, jaký silný Kyuubi je, a odtedy nosí titul "Král ocasých démonů".
SITUACE V ANTICKÝ VOJNĚ 9 BOHŮ
5 soubojů:
4 výhry - Shukaku, Isonade, Raijuu, Kaku
1 prohra - Kyuubi
OSUD
Yamata no Orochiho čekal génius z Yagami klanu, co byl hlavný nepřítel Kusanagi klanu. Podle legendy, jak se ukáže génius za 1000 roků, bude schopný probudit Yamata no Orochiho schopnosti.
JAPONSKÁ MYTOLOGIE
Super had s osmi hlavami a osmi ocasy na jednom těle. Má hnědé tělo. Jednoznačné najvětší ocasý démon. Jeho výška přesahuje osm hor. Původně byl slabší jak Nekomata a Sokou, ale potom dostal sílu meče Kusanagi a stal se druhým najsilnejším ocasým démonem.
SCHOPNOSTI
Sila meče Kusanagi, vyvolávaní zlých duchů.
POŘADÍ V SÍLE: druhý
POŘADÍ V CHAKRE: druhý
SYMBOLICKÝ ELEMENT: Ďábel
PŮVOD: Staré bojiště v Osake
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama