Naruto mise 3.

29. srpna 2008 v 14:00 | Janya |  Naruto Mise!!!
opsáno ze stránky www.narutofun.wbs.cz
Mise 3:
Po zničení HUlchiha a Akihulchi se stali nejlepšími dealeri A.B.U.R.A.M.E.s.r.o.. Když A.B.U.R.A.M.E.s.r.o. zničili konkurenci stali se jedinými dealeri ve vesnici Marihuany. Ale to se nelíbilo dealerům vesnice ukrytého Konopí. Ve vesnici skrytého Konopí začala vzpoura včetně s hlavou vesnice Hulkagem. Obyvatelé si mysleli že vesnice Marihuany chce vládnout všem vesnicím. Když nepřátelští zhulenci dorazili před vesnici. Vytáhli obří repráky a na chvíli si dali techno party. Po skončení si dali odpůrci techna dechovku party. Ale to o nich už věděli na Hradbách. Ibiki Hulíno zavelil všem shinobinúm na hradbě:
"Vytáhnout svitky. Zapálit svitky. Pořádně potáhnout. A vyfouknout."
Tenhle útok nekomi nic neudělal. Ale za shinobi konopí přišli shinobi vesnice Repu včele s Repkagem. A pobili se s účastníky párty. Ve vesnici ukryté v Marihuaně byl větší problém. Ibiki zapomněl že svitky co jim dal jsou barvené a tak padesát mužů zemřelo kvůli Ibikimu. Mezitím před vesnicí pokračovali střety technařů a raperů. Technaři zakřičeli:

"Za Dj Tiesta."
A rapeři:
"Za 50 centa."
Jelikož ve vesnici ukrytého repu se shinobi neučí žádné techniky konopí vyhrála. Potom Ibiki poslal Chuunini vesnice bojovat před vesnici. Chuunini v hubě z pointem bojovali technikami kouře. Technika kouře je taková že máš v hubě pointa potáhneš a vyfoukneš na nepřítele. Před vesnicí začali střety ninjů. Shinobi vesnice Konopí porazili bránu vesnice, ale Chouji svou technikou Bubun Baika Svěrač no Jutsu zachránil vesnici. Chouji svým zadkem zacpal bránu, aby ninjové nepronikli. Když Naruto uviděl že Chouji ještě žije slepil ho do brány izolepou od firmy Henkel. Po kouřovém dýchánku před vesnicí. Chuunini vesnice Marihuany prohrály a tak ninjové vesnice konopí pronikly dovnitř. Legendární Shulenec Jiraiya použil techniku Hari Jizou(jehlový ochránce), ale místo jehel se objevili jeho chlupy z podpaží to ninji odrovnalo. Ninjové neprojevovali známky života. Jiraiya zašel dál do vlesa a tam použil techniku "Legendary Tajgu Fart" co doslova přeloženo znamená (Legendární Extra Prd). Když tuhle techniku Jiraiya dokončil jeho prd byl tak silný že v okolí tří kilometrů nebili žádné stromy a shinobi neměli možnou identifikaci. Tenhle útok ovládal jenom Jiraiya. Když další shinobi vesnice Marihuany přišli na pomoc Jiraiyovi. Shinobi vesnice Konopí stále nabývalo, už protože se k nim přidala vesnice skrytého Kokainu. Včele s Pichkagem. Jiraiya tuhle situaci zvládal svými tajnými útoky nikoho nepustil k sobě. Až na mistra v huljutsu. Který mu do obličeje vyfoukl kouř z cigaret bez filtru to Jiraiyu omámilo na celý den. Když Jiraiya byl omámen museli jít do boje další shinobi včetně s genini. Naruto jeho známou technikou však víte jakou(zakousnutí no svěrač) ukousal stehna protivníkům. Shino svými brouky věčné stolice na chvíli zastavil shinobi. Legendární shulenec Tsunade vyvolávala pijavice co pijí chakru a jedí chlupy z nohou a podpaží. To shinobi tak bolelo že radši ustupovali. Protivníků začal ubývat, asi protože že se Naruto ráno neumyl. Naruto bránil bránu v které byl nacpaná Chouji. Naruto svým Resenegan(koule hulení) vyčistil skoro celý les od ninjů. Před vesnici přišel bojovat i Hiashi Hulga (Hyuuga). Hiashi svým Hakkeshou Dai Marihuany(Obrovský vír Marihuany), své protivníky odrovnal a jeden zemřel hned, asi protože při tom víru ho kousla protéza Hiashiho, která mu vypadla. Vesnice Marihuany přišli na pomoc vesnice skrytých Hippie, i s hlavou vesnice Hippiekagem. Tihle shinobi svou klidnou hudbou uklidnili, asi padesát shinobů konopí. Tihle hoši se za chvíli opili. A tak to bylo zase na ninjech Marihuany.
Po slavném pádu hippies před brány města dorazili tři zahalení shinobi. Kakashi, který bojoval před vesnicí jim nakoukl do tváře a řekl:"Ty znám to jsou bratři Nosové!"
Jeden shinobi sundal kapuci nadechl se nosem a vyfoukl nosem, asi sto šušňů, které se pomocí jeho chakry proměnili na shurikeny a zabili deset shinobů. druhý z bratrů si utrhl nos a hodil ho před sebe. Nos za pět sekund narost znovu a tak si ho znovu utrhl. Až jich natrhal padesát zakřičel:"Nosový klon" ze všech nosů narostli klony, které zničili patnáct shinobi. Poslední bratr byl nejsilnější nadechl se nosem normálně,silněji, hodně silně, převelice silně tak že stromy mu vletěli do nosu, a nakonec tak silně že to pohlo i s Choujim v bráně a to je co říct. Všechny stromy, shinobi a psi na severní straně vdechl do nosu a tak je zničil. Bratři nosové po svých útokách radši sami ustoupili. Před vesnici přišel taky Maito Gai a svými blýskavými zuby všechny omráčil. Šňupkage bojovala taky, ale s průjmem na záchodě. Všichni ninjové měli plně ruce práce s obranou vesnice. Yajirobee koumin, který chtěl Naruta tvrdě potrestat za ukradení svitků bojoval se svým kamarádem pirátem Akamem Ivanou, protože oba chtěli podávat Tsunade haj… teda záchodový papír. Iruka-sensei zkusil nejchytřejší útok. Proměnil se na Pavla Pomalého(Petr Rychlý) a shinobi zastavil tím že s nimi hrál flašku. Naruto házel po ninjech plné pytle kamení. Shikamaru za ním přišel a zeptal se:"Co to házíš?"
"Pytle s kamením."
"Kde jsi to vzal?"
"Tam u brány."
"Cože? To není kamení to jsou svitky vesnice marihuany."
"No a?"
"Jaké no a? Jeden svitek by porazil i sto shinobi."
"Co? Hups sorry."
Ninjové Marihuany slábli, ale Tsunade se nevzdávala pocitu že se dostaví na bojiště. Až když Maito řekl toto je zničení vesnice.Sotva jak to dořekl objevil se před ním zahalený muž v černém plášti. Maito řekl:
"Co? Došla nějaká velká posila porazí sama všechny." Muž na něj pohlédl a řekl:"Jsi střelený já jsem muž z úklidové čety.A ten plášť jak si myslíš to je pytel na odpadky." A odešel.
"Tak to je vážně konec."řekl s povzdechem Maito.Najednou před Maita skočil zahalený shinobi a řekl:
"Já jsem vaše záchrana."Maito na něj pohlédl a řekl:"Už to nezkoušej ty vyliž záchode."
Ninja zklamaně odložil plášť v, kterém bylo asi padesát svitků pytel kokainů a shurikenů a tři katany. Když ninja odcházel řekl: "Když mě tu nechcete co se dá dělat." a odešel. Kvůli Maurovi vznikli velké ztráty ,největší, ale u stánku se zmrzlinou. Kruté boje o šmoulovou zmrzlinu a vanilkovou má na svědomí asi sto zraněních shinobi, ale Shikamaru stejně vyhrál a
zpráskal deset šmoulových. Na pomoc přišla i Tsunade po hodinovém boji na WC. Naruta začalo bolet břicho jelikož si dal taky zmrzliny a né málo. Naruto chtěl jít na záchod utíkal jakoby mu šlo o život. Když byl dva metry před záchodem pustil to do kalhot. To shinobi konopí nevydrželi a utekli zpět do jejich vesnice. Tsunade a všichni shinobi vesnice zvolili Naruta Šňupkagem.
opsáno ze stránky :
 


Komentáře

1 sanninsakura | Web | 4. června 2009 v 21:35 | Reagovat

chichichic inspirovaly jste mě pls jukněte na moje stránky a napište komentíky prosím  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama