Naruto mise 2.

20. srpna 2008 v 13:00 | Janya |  Naruto Mise!!!
Opsáno od: Hirohata- poradce a zástupce vůdce MUT (Megavideo Upload Team)
stránka odkut to je (možnost shlédnout i Naruta zadarmo) = http://www.narutofun.wbs.cz
Naruto Parody kniha od Hirohata on-line
Mise 2:
Ve vesnici skryté Marihuany byl zase zhulený den.Shino šňupal, Naruto hulil, Sakura slintala, Ino si trhala knírek, Kiba a Akamaru hulili pointa, Rock Lee chlastal, atd.
Když Naruto šel po ulici, ale co si budeme nalhávat šel si koupit nové zboží od firmy A.B.U.R.A.M.E.s.r.o. u Skinova obchůdku Shino pozdravil:
"Mír a lásku"
"Jj mír"
"Jdeš si pro nové zboží?"
"Jo"
"Tak tady máš brouky píchání"
"Jak se stím dělá?"
"Normálně píchneš si to do svěrače, a čekej na účinky"
"Aha tak dvacet kusů"
"To dělá to že ti to dám zadarmo když pro mě splníš misi"
"Co úplně zadarmo to ti v té tvé hippies hlavě něco ruplo?"
"Ne? Ve vesnici ukryté v Marihuaně se objevili noví překupníci drog."
"Takže je mám zlikvidovat?"
"Jé ty už myslíš jak pravý hippie."
"Tak dobře udělám to jak se jmenuje ten trh Hulchiha(Uchiha) překupníky jsem zlikvidoval."
"Tan trh se jmenuje Akihulchi(Akimichi)."
"Co? To jako Chouji a Chouza."
"Jo"
"No dobře ale nejdřív si to píchnu."

Když Naruto šel domů si píchnout brouky. Jenom když si píchnul prvního brouka začal být na tom tak závislí že všechny brouky vypíchal do minuty. Když mu ani jeden nezbil začal se chovat jako Sakura(Zambie). Vyskočil z okna a šel za Shinem, ale Shino mu řekl že mu dá další brouky až splní misi, když to Naruto uslyšel utrhnul si obočí a zakřičel:
"Proč já?"
"No tak chceš je zaplatit?"
"Ne"
Naruto teda vyrazil na misi. Akihulchi překupníci bydleli za rohem takže tam byl za tři hodiny. Po cestě pořád litoval proč on? Když uviděl Choujiho jak vytahuje pointy z beden, a nese je dovnitř. Když vycházel Naruto použil svou techniku: Zakousnutí no Svěrač. A kousnul ho do svěrače, ale Chouji má tak tlustý zadek a slepý zrak že si ho, ani nevšiml. Až vevnitř si ho všiml když nechtěl spláchnout záchod . Chouji si dal pointa a použil techniku:
Baika joint no Jutsu. Najednou měl v hubě půlmetrového pointa pořádně si potáhl a vyfoukl na Naruta. Ten kouř byl tak silný že Naruto sebou praštil na zem. Nevím čím to bylo, ale Chouji otevřel svěrač a vypustil hodně silné větry. Ale Naruto použil techniku: Výměnné zhulení. A místo Naruta tam byl obrovský point. Naruto skočil Choujimu za svěrač a píchl mu posledního brouka. Chouji najednou vyskočil a běžel si koupit brouky. Naruto šel po schodech ale Chouza použil Baika joint no Jutsu a v hubě se mu objevil takový point že Naruta vyfoukl až do podsvětí (k Sakuře). Jelikož Sakura byla jediná kdo prodával Marihuanu od Tsunade(Těmto výrobkům se říká: shit, blivajz,atd.). Naruto se zeptal Sakury jak se daří Šňupkagovi, ale Sakura měla špatnou náladu a tak utrhla Narutovi palec a dala ho do skleničky s lihem. Naruto nic neříkal protože nechtěl přijít o další. Naruto šel za Shinem jak porazit Akihulchi klan. Shino mu odpověděl:
"Třeba brouci dlouhé stolice. Když to někomu dáš dokáže být na záchodě tři hodiny."
"No tak mi jich pár přihul teda přihrej."
Naruto šel, když byl před Akahulchi sídlem vypustil brouky, ale jelikož je vypustil venku brouci viděli jen Naruta a tak mu vlezli do svěrače a Naruto pospíchal na záchod. Naruto už neměl nervy s klanem Akihulchi a tak požádal o pomoc přítele Shikamara, Shikamaru navrhl že až udělá depilaci nohou a knírku půjde s Narutem.
Když si Shikamaru dodepiloval knír a nohy šel spolu s Narutem na misi. Byl to první den kdy Shikamaru nebyl zhulený. Ale nenechal na sebe dlouho čekat, protože potkali Aburame Shibi který jim dal šňupáčky. Naruto a Shikamaru našli pár pointů, a tak si zapálili. Po celou cestu si Naruto a Shikamaru zakopávali o vlastní nohy. Až když byli u Akihulchi sídla. Shikamaru narvhl , aby použili svou techniku: "Shulený stín" a zastavili Choujiho a Naruto by použil techniku: "zakousnutí no Svěrač". Ale Naruto při jeho výkladu usnul. Shikamaru ho probudil takže mu dal do nosu jednoho brouka šňupáčka. Naruto si vrazil prst do nasu a začal vytahovat poprvé nudli, po druhé chlupy po třetí kosti a potom to vzdal. Když mu brouk vlezl do dutiny Naruto vzal kunai vrazil si ho do nosu a hledal brouka. Ale nenašel. Shikamaru v klidu pozoroval jak si Naruto řeže kousky svého nosu. Až když Naruto triumfálně brouka zabil. Potom co Naruto zabil brouka všiml si Narito a Shikamaru Choujiho. Chouji použil techniku Choubaika no point. Když Choujimu narostli dva velké pointy na zádech zapálil je a řekl:
"Choudan Bakugeki" Chouji začal plivat kousky popela a pointů. Naruto použil techniku
"Tajgu Hence no Jutsu" najednou se kolem Choujiho oběvilo patnáct nahatých selat. a Chouji řekl:
"Ta je sen" selata Choujimu říkala: "sněz nás no tak sněz". Chouji vytáhl obří vidličku a začal selata požírat, ale když chytil první a uthnul mu nohu objevila se NArutova noha a Chouji jí začal požírat až když si všiml že to není sele, Naruto měl po noze, byla okousaná. Když to zhulený Shikamaru spatřil. Vytrhal si chlupy s podpáždí a dal je Choujimu do huby. Chouji to zhltl a zjistil že to byli naložené hlupy v potu na co byl Chouji alergický. A tak se s Choujiho stal přerostlí balon. Shikamaru šel za Chouzim vytáhl z kapes kunai a oholil si hrudník. Když to Chouza ucítil ten smrad zemřel na místě, a už neprojevoval známky života. Když přišli medici shinobi s Tsunade za Narutem začala hádka:
"Utržená noha to spraví jen sekunďák od firmy Henkel." řekl medic
"Ne spraví to lepící páska Henkel." řekl další medic.
"Co vás to bere to spraví dobrá vrtačka od firmy Henkel." řekl třetí medic
"A dost." řekla Tsunade. "Radši zavoláme Horstovi Fuxovi určitě nám poradí." navrhla Tsunade. A hbitě vytáhla mobil zavolala Horstovi Fuxovi a ten jí poradil že nejlepší je sekunďák. Tak jsme slepili Narutovi nohu sekunďákem od firmy Henkel. Naruto za pět vteřin monhl hýbat nohou levou i pravou. Když se Shikamaru dozvěděl že klan Akihulchi ma ještě jednoho člena tudíž převozníka drog Yamananka Inoichiho. Inkách má velké květinářství kde prodává pointy. Květinářství nepřezdívá Hulkinářství. Shikamaru, ale o této misi řekl otcovi a ten se šel vysmát Inoichimu do učí že se mu narodila dcera místo kluka. Shikako přišel do květinářství a začal se vysmívat Inoichimu tak intensivně že si utrhl svou bujnou hřívu a vyskočil z pátého patra. Shikaku po hrdiné misi získal ocenění shinobi vesnice ukryté Marihuany(klan Nahul(Nara) byl kočovný klan a tak ještě nepatřil do vesnice. Když se Naruto uzdravil začal pracovat jako uklízeč toalet. Klan Nahul se stal nejzhulenějším klanem vesnice.
KONOEC teda KONEC
stránka odkut to je (možnost shlédnout i Naruta zadarmo) = http://www.narutofun.wbs.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama