Mise - typy

31. srpna 2008 v 18:06 | Janya |  Naruto

Mise

V každý ninjovský vesnici se také nachází tzv. Hlavní centrum. Tam pracuje vůdce vesnice, i s hrstkou dalších pracovníků. Přijímají a zapisují tam všechny mise. Často si obyčejní lidi platí ninji, aby pro ně něco udělali. V sezname misí se však také můžou vyskytnout i mise zadané přímo vůdcovi, ty však většinou bývají složitější.Mise se řadí do pěti kategórií, rozdělených podle obtížnosti
´

D-mise (Genin)

Například: umývaní nádobí, chytání koček, venčení psů, trhaní plevele, zbírání odpadků
Tyto mise jsou nejjednoduchší a plní je jen geninové v trojčlenným tímě s jedním velitelem. Boje se v nich nevyskytují. Nejčastější D-mise jsou dělání drobných věcí pro obyčejných lidí, kteří si za to platí. Proto se plní většinou přímo ve vesnici, a nebo v blízkém okolí.

C-mise (Chuunin, Genin)

Například: doprovázením člověka do jeho vesnice
Tyto mise jsou už mírně složitější a je tu i jisté riziko bojů. Ale C-mise nikdy nespočívají ve vyhledávání bojů, dříve se jim vyhýbali. Jednoduchše C-misie dělají i trojčlenní Geninové. Kdyby nastal boj, na to je tam Jounin, aby ho ukončil. C-misie se nejčastěji plní mimo vesnice.

B-mise (Jounin, Chuunin)

Například: doručení velmi důležitého svitku a poražení všech nepříatelů po cestě
B-misie jsou už dost složité a je velmi pravděpodobné, že během jejich plnění nastane boj. Trojčlenné tímy geninov takové mise (kromě kritických stavů) nedostávají. Plní je jen tímy skušených chuuninů, a nebo jouninové. Někdy může na takovou misi jít například tým: tři chuuninové a jeden velitel jounin.

A-mise (Jounin)

Například:útok na skrýš nebezpečných zločinců
A-misie jsou nejnebezpečnější a nejsložitější ze všech nekritických misí. Plní je jen Jounini, vůdci vesnice, a nebo Kage. Většinou jsou A-misie v smysle vyhledávání bojů.

S-mise

S-mise můžou byt ješte nebezpečnejší než A-mise. Je to nejtěžší úroveň pro Jouniny a ANBU. Jsou speciálné, dostat je můžou všechny ninjové ale jen v kritických situacích. Například když nepřátelská vesnice zaútočí na jinou, tak se tam vyhlásí stav nouze, a i Geninové můžou dostat za úlohu zneškodnit nepřítele.
 


Komentáře

1 happy-cherry .. DesiGny | Web | 1. září 2008 v 12:28 | Reagovat

ahoy u nás máš ten designeg :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama